
Nog eventjes en dan is het weer valentijnsdag! Het kan nooit kwaad om hier alvast over na te denken voordat alles al is uitverkocht. 😉 Vandaag deel ik een aantal leuke cadeau’s ter inspiratie. En ben je alleen? Ach.. jezelf verwennen kan ook geen kwaad toch?
Mok – I’m in love
Deze schattige roze Blond Amsterdam mok is ideaal voor de koffie en thee liefhebbende valentijn. Ben je op zoek naar nog meer leuke bekers? Bekijk dan mijn artikel met leuke bekers voor theeleuten en koffieliefhebbers.
de Bijenkorf – € 8,95
Baby-roze badjas met kusjes en liefde
Is jouw valentijn een koukleum? Geef haar dan wat warmte kado met deze schattige babyroze badjas.
Maat S t/m L
Zeeman – € 12,99
Witte sloffen met rode hartjes
Sloffen zijn ook lekker warm met deze kou.
Maat 38/39
Zeeman – € 2,99
Blender to go
Voor de gezonde valentijn is deze ‘blender to go’ een schot in de roos.
In de kleuren groen, roze of blauw
Xenos – 19,99
Muscial Beauty and the Beast
Belle en het beest is voor elke romanticus een feest.
Stage Entertainment – Kaarten verschillen in prijs afhankelijk van de gekozen dag.
Verrassingsbeer ‘Forever Friends’
Wie kent deze beertjes nog van vroeger? Ik dacht eerlijk gezegd dat de beertjes van Forever Friends inmiddels vergeten waren, maar bij Hallmark kun je ze gewoon laten bezorgen. Hoe schattig!!
Hallmark – € 14,95 inclusief kaart
Beer met roos ‘Forever Friends’
De roos is natuurlijk hèt symbool van de liefde (en mijn lievelingsbloem). Deze lieve beer heeft een klein boeketje voor je bij zich en bloost er ook nog bij. Ècht héél erg lief! <3
Hallmark – € 22,50 inclusief kaart
Doe jij aan valentijnsdag? Welke is jouw favoriet?